Stan od Expodum.sk

Stan od Expodum.sk

27 / 8 / 2020

15. přední hlídka Royal Rangers a „Středisko Víteček“ s novým zázemím od společnosti Expodom.sk

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně je nezávislým spolkem, pracujícím s dětmi a mládeží, založeným na křesťanských principech. Fungujeme formou pravidelných schůzek i jednorázových volnočasových aktivit zaměřených na pobyt v přírodě, kamarádství a dobrodružství. Pod hlavičkou této organizace vzniklo v roce 2002 také středisko sociálních služeb s názvem „Středisko Víteček“, které poskytuje sociální služby dle Zák.108/2006 Sb. - denní stacionář (§ 46) - pro děti a dospělé se zdravotním postižením - sociálně terapeutické dílny (§ 67) - pro dospělé se zdravotním postižením - osobní asistence (§ 39) - terénní služba pro všechny věkové kategorie osob se zdravotním postižením Navíc zde funguje ještě Základní škola speciální – pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Posláním této služby je pomoci dětem a dospělým lidem se zdravotním postižením v západočeském příhraničí okresů Tachov a Cheb žít spokojený život v domácím prostředí a tím předcházet jejich sociálnímu vyloučení. Současně také umožnit jim smysluplné trávení času, získání pracovních návyků i sociálních vztahů a vazeb.

V rámci 15. přední hlídky Royal Rangers pracujeme s dětmi a mládeží ze širokého okolí. Trávíme čas v přírodě, pořádáme jednodenní, víkendové i vícedenní akce zaměřené na nejrůznější témata, i různorodé vzdělávací kurzy a školení. Pro velkou část našich aktivit potřebujeme vytvářet přenosné zázemí ve formě zahradních stanů. Proto nás překvapila nabídka společnosti Expodom.sk, která nám nabídla a nakonec i darovala nůžkový Párty stan 6 x 3 m, který nám takovéto zázemí umí vytvořit a významně přispěje k organizačnímu zajištění pořádaných akcí. Protože nemůžeme společnosti Expodom.sk vyjádřit poděkování osobně, chceme jim poděkovat alespoň touto formou a popřát hodně spokojených zákazníků. Přijeďte se na nás do západních Čech někdy podívat a přesvědčit se o využitelnosti vašich Párty stanů.

Ing. Jiří Kalista 15. Ph RR ML

STŘEDISKO VÍTEČEK

Další aktuality

Hledáme posilu do týmu na pozici manažera

Hledáme posilu do týmu na pozici manažera

Přináší Vám radost pomáhat druhým a chcete pracovat v týmu lidí, kteří žijí v souladu s hlubšími hodnotami? Toužíte po rozmanité náplni práce a rádi byste vyměnili prostředí města za venkov? Pojďte se stát naším člověkem.

5 / 9 / 2022